banner13

 

PA

 

شیلنگ پلی آمید PA

Polyamide Tube

 

شیلنگ های پلی آمید که در بازار با نام "ناجین" شناخته می‌شوند، از انواع شیلنگ های بسیار مقاوم در برابر شرایط محیطی و مواد شیمیایی بوده و قابلیت استفاده برای انتقال اکثر مایعات و گازهای صنعتی را دارند. مقاومت بسیار خوب دمایی، قابلیت تحمل فشار بالا و عدم واکنش با اغلب مواد شیمیایی، این ماده را از سایر پلیمرهای صنعتی متمایز ساخته است.
انواع شیلنگ‌های پلی آمید "Elite" از مرغوب‌ترین مواد اولیه از جنس پلی‌آمید 12 (PA12) با درجه کیفی ممتاز و با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا تولید می گردد. برخی از ویژگی‌های شیلنگ‌های پلی‌آمید "Elite" عبارتند از:
   - استحکام مکانیکی بالا
   - قابلیت استفاده در دامنه حرارتی بالا (20- تا 120 درجه سانتیگراد)
   - مقاومت سایشی بالا
   - دوام بسیار بالا در شرایط محیطی مختلف
   - نفوذ پذیری بسیار پایین
   - مقاوم در برابر تشعشعات خورشید
   - مقاوم در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی
   - مطابقت کامل با استاندارد های اتصالات پنوماتیک

 

PU

 

شیلنگ پلی یورتان

 Polyurethane Tube

 

امروزه شیلنگ های پلی پورتان به عنوان یکی از مناسب ترین انواع شیلنگ برای انتقال سیالات به ویژه، هوای فشرده شناخته می شوند. روند رو به رشد تقاضا برای شیلنگ‌های PU با افزایش چشمگیر و قابل توجه در تکنولوژی تولید و کیفیت مواد اولیه این شیلنگ‌ها همراه بوده است.
انواع شیلنگ‌های پلی پورتان "Elite" در ابعاد و رنگ‌های متنوع از مرغوب‌ترین مواد اولیه با درجه کیفی ممتاز و با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا تولید می گردد. برخی از ویژگی‌های شیلنگ‌های پلی پورتان "Elite" عبارتند از:
   - قابلیت کارکرد و حفظ انعطاف پذیری در دماهای پایین
   - مقاومت سایشی بالا
   - مقاومت بالای پیچ خوردگی
   - مقاوم در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی
   - مطابقت کامل با استاندارد های اتصالات پنوماتیک