برندهای زیر مجموعه

درباره ما

شرکت تولیدی بازرگانی ژرف صنعت ایرانیان (مسئولیت محدود) با همت و مشارکت جمعی از مدیران مجرب صنعتی و با هدف کمک به رشد و توسعه صنایع کشور از طریق تأمین و ارائه مواد اولیه، محصولات و خدمات مطلوب با توجه ویژه بر جنبه های فنی، کیفی و اقتصادی و حفظ منافع کلیه ذینفعان از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود.
فعالیت این شرکت از صنعت خودرو با تأمین قطعات یدکی خودروهای سنگین آغاز گردید و پس از آن با واردات انواع مواد رنگزا برای کارخانجات رنگرزی، حوزه فعالیت شرکت به صنعت معظم نساجی گسترش یافت.
همچنین با توجه به نیاز روز افزون صنایع کشور به تأمین منظم و مطمئن قطعات و ادوات پنوماتیک با کیفیت و پشتیبانی فنی معتبر، شرکت ژرف صنعت ایرانیان با همکاری شرکای معتبر و قدرتمند داخلی و خارجی، اقدام به توسعه فعالیت های خود در حوزه تأمین قطعات و اجزای سیستم های پنوماتیک نمود.
در حال حاضر شرکت ژرف صنعت ایرانیان به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد رنگزای نساجی با نام تجاری ژرف صنعت ایرانیان در صنعت نساجی کشور نامی معتبر و شناخته شده است.
محصولات و قطعات متنوع شرکت ژرف صنعت ایرانیان در حوزه لوازم یدکی خودروهای سنگین با تمرکز بر سیستم ترمز بادی و با برند شناخته شده Elite Automotive از طریق شبکه گسترده نمایندگان، پشتیبان مطمئن صنعت حمل و نقل جاده‌ای در سراسر کشور است.
همچنین کامل ترین مجموعه قطعات و اجزای سیستم های پنوماتیک با برند محبوب Elite Pneumatic تأمین کننده جامع نیاز های فنی و ادواتی کارخانجات و کارگاه های صنعتی در حوزه پنوماتیک است.
تنوع بالای محصولات با کیفیت Elite همراه با پشتیبانی فنی و گارانتی واقعی و بدون قید و شرط محصولات، عامل اصلی توسعه چشمگیر و محبوبیت این برند در نزد مشتریان محترم و صنایع مختلف کشور بوده است.

چشم انداز ما

ما باور داریم که ترسیم چشم اندازی روشن و آینده ای درخشان و پر افتخار برای شرکت ژرف صنعت ایرانیان تنها در سایه رضایت عمیق و پایدار مشتریان ارجمند و کلیه ذینفعان شرکت از طریق تأمین منافع مادی و معنوی ایشان در بستر روابطی مبتنی بر صداقت، صمیمیت و احترام مقدور خواهد بود.
چشم انداز ما آنست که شرکت ژرف صنعت ایرانیان در هر سه حوزه معظم فعالیت خود به عنوان الگویی واقعی از یک شرکت سرآمد و پیشرو در تأمین بهینه نیازهای صنایع کشور شناخته شود.

فهرست