تکنولوژی هوای فشرده به عنوان یکی از منابع ارزشمند و کارآمد تأمین انرژی، به دلیل سهولت تولید و انتقال، ایمنی بالا و هزینه مناسب، از دیرباز به عنوان بخشی تفکیک ناپذیر از تأسیسات و تجهیزات کارخانجات و کارگاه ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مراکز مختلف صنعتی مورد توجه بوده است.
امروزه بخش اعظمی از سیستم های اتوماسیون صنعتی به ویژه در صنایع غذایی، بسته بندی و خطوط مونتاژ روباتیک از ترکیب فناوری های الکترونیک و پنوماتیک (هوای فشرده) تشکیل یافته است.
شرکت ژرف صنعت ایرانیان در راستای رسالت تعریف شده خود در پشتیبانی فنی و تجهیزاتی صنایع مختلف کشور و با توجه به نیاز بسیاری از کارخانجات تولیدی و صنعتی به تأمین مستمر و با کیفیت سبد کامل محصولات حوزه پنوماتیک از مرجعی مورد اطمینان و معتبر، از سال 1389 بخشی از فعالیت های خود را بر تأمین قطعات سیستم های هوای فشرده (پنوماتیک) متمرکز نمود.
از همان سال محصولات متنوع حوزه پنوماتیک این شرکت با برند Elite به بازار معرفی شدند.
استقبال قابل توجه مشتریان گرانقدر از محصولات متنوع و با کیفیت این شرکت، محرک اصلی رشد و توسعه روز افزون Elite بوده است. در حال حاضر این شرکت مفتخر است که کامل ترین سبد محصولات حوزه پنوماتیک با بیش از یک‌ هزار محصول متنوع از انواع شیرهای بادی و برقی، واحدهای مراقبت، جک های پنوماتیک، کوپلینگ ها، اتصالات و شیلنگ‌ها را با برند محبوب Elite به بازار عرضه می‌نماید.
محصولات Elite از طریق شبکه گسترده نمایندگان و عاملین فروش در سراسر کشور در دسترس صنعت گران، مهندسان و طراحان و سازندگان تجهیزات و ماشین آلات صنعتی قرار دارد.
همچنین فهرست کامل و اطلاعات فنی محصولات متنوع Elite از طریق سایت اختصاصی الیت پنوماتیک در دسترس مشتریان گرامی است.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از طریق لینک ذیل به سایت الیت پنوماتیک مراجعه نمایید.

برندهای زیر مجموعه

فهرست