شرکت ژرف صنعت ایرانیان از سال 1389 با توجه به سوابق ارزنده تجارت خارجی و به پیشنهاد جمعی از پیشکسوتان صنعت معظم نساجی کشور و به منظور تأمین مستمر و اطمینان بخش نهاده های اصلی این صنعت، با انجام واردات مواد رنگزای نساجی، حوزه جدیدی از فعالیت های تجاری خود را تحت نام “شرکت ژرف صنعت ایرانیان” آغاز نمود.
ارتباط مؤثر و گسترده با تولید کنندگان معتبر مواد رنگ زای نساجی در دو کشور چین و هند به عنوان تأمین کنندگان اصلی این نهاده صنعت نساجی در جهان و عرضه محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی به مشتریان محترم، عامل رشد و توسعه سریع این شاخه از فعالیت های تجاری شرکت گردید.
از سال 1393 با دریافت نمایندگی انحصاری شرکت RUNTU به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مواد رنگزای صنعت نساجی، روند رو به رشد کیفیت و تنوع محصولات و به تبع آن استقبال مشتریان ارجمند از محصولات این شرکت به طور چشمگیری سرعت یافت.
در حال حاضر شرکت ژرف صنعت ایرانیان به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد رنگزای صنعت نساجی، بخش قابل توجهی از نیاز کارخانجات و کارگاه های رنگ رزی کشور را به ویژه در حوزه انواع رنگ های دیسپرس، ری اکتیو، کاتیونیک، گوگردی و… تأمین و عرضه می‌نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از طریق لینک ذیل به سایت ژرف صنعت ایرانیان مراجعه نمایید.

برندهای زیر مجموعه

فهرست